Loading...
MIKROCEMENTOVÉ PODLAHY 2017-12-28T02:31:41+00:00

Project Description

mikrocementové podlahy

Mikrocement  je dekoratívna podlaha a omietka ideálna pre všetky povrchy.

Mikrocement reprezentuje najlepší príklad chemického a technologického vývoja, s použitím tradičného slinku na výrobu cementu a ten je aj prísadou do iných výrobkov, ktoré chemicky transformujú cement a menia ho na jemnejší produkt s extrémnou tvrdosťou a veľkou flexibilitou. Takto dostaneme produkt, ktorý nemá trhliny, nepraská a ktorého pevnosť a tuhosť sú neporovnateľné s tradičnou cementovou omietkou alebo jej derivátmi.

Mikrocement nepotrebuje škáry, výsledkom jeho aplikácie je kontinuálny, mramorový dizajn bez rezov, alebo škár na povrchu, na ktorom je aplikovaný. Predstavuje dekoratívny náter, veľmi esteticky a kompletne vodonepriepustný. Tým, že nie je porézny a je bez spojov, nevyžaduje si žiadnu údržbu a čistenie je veľmi pohodlné a jednoduché.

Vykazujúc minimálnu hrúbku po aplikácii (medzi 2-4 mm) a veľkú priľnavosť, môže byť Mikrocement  aplikovaný prakticky na každý povrch, bez tvorby odpadu. Môže sa aplikovať na steny, podlahy, sprchy, kuchynské dosky, vonkajšie podlahy, atď…a na nespočetný typ materiálov ako cement, sadra, sadrokartón, mramor, porcelán, dlaždice, drevo, žula…

ĎALŠIE PREVEDENIA