Loading...
O NÁS 2017-12-28T01:31:14+00:00

O nás.

Naším zámerom je doniesť k Vám kvalitu v profesionálnom technickom prevedení. Pätnásť ročné skúsenosti získané v zahraničí na nespočetných projektoch,  či už to boli byty,  domy,  garáže,  polyfunkčné objekty, ale aj priemyselné stavby teraz prinášame  k naším  zákazníkom.

Sústreďujeme sa na precízne prevedenie, s prvotriednymi materiálmi od rokmi overených producentov.

Tak isto prinášame aj niečo nové, materiály,  ktoré doteraz neboli u nás zavedené, a tým sa snažíme ponúknuť naším zákazníkom rozšírený výber prevedenia podláh a stien,  či už sú to liate podlahy, mikrocement alebo betón look.

  • ku každému zákazníkovi pristupujeme individuálne
  • vypracujeme nezáväznú cenovú ponuku zdarma
  • návrh  podlahy presne podľa potreby zákazníka
  • profesionalita a kvalitné prevedenie

LEŠTENIE A IMPREGNÁCIA BETÓNU,

ktorá môže byť použitá vo vstupných halách, komerčných objektov kde dokážeme brúsením a následne preleštením vytvoriť krásnu štruktúru betónu. Takisto je určená aj pre sklady, garáže, obchodné prevádzky a iné prevádzky, kde sa vyžaduje tvrdosť a odolnosť voči oderu. Nami naimpregnovaná podlaha je odolná voči chemikáliám, soliam a je UV stabilná. Možnosť nespočetných farebných prevedení.

MIKROCEMENT: DIZAJNOVÉ PODLAHY,

ideálny pre všetky povrchy. Nepotrebuje škáry, výsledkom jeho aplikácie je kontinuálny, mramorový dizajn bez rezov alebo škár na povrchu, na ktorom je aplikovaný. Predstavuje dekoratívny náter, veľmi esteticky a kompletne vodonepriepustný. Tým, že nie je porézny a je bez spojov, nevyžaduje si žiadnu údržbu a čistenie je veľmi pohodlné a jednoduché. Môže sa aplikovať na steny, podlahy, sprchy, kuchynské dosky, vonkajšie podlahy, atď. Viaceré farebné prevedenia.

EPOXIDOVÉ A POLYURETÁNOVÉ PODLAHY,

vytvoria veľmi hladký, ale odolný povrch. Rozdiel medzi epoxidovou a polyuretánovou podlahou je v tvrdosti a pružnosti. Obe technológie sú bezšpárové a ľahko umývateľné. Použitie je neobmedzene v bytoch, obchodných prevádzkach, garážach, halách atď. Neobmedzené farebné prevedenie.